Suszenie kostki brukowej – mała powierzchnia, duża wydajność

W każdym biznesie najważniejszym czynnikiem decydującym o wysokości zysku jest efektywność. Maksymalna efektywność produkcji kostki brukowej jest możliwa tylko wtedy, kiedy całkowicie wykorzystamy dostępną przestrzeń magazynową, która może zostać przeznaczona na suszarnie kostki. Jeśli chcesz, by również Twój zakład był maksymalnie efektywny, powinieneś skorzystać z naszej oferty suszarni kostki brukowej.

Suszarnie kostki brukowej są wiodącą produkcją EMAA Sp. z o.o. Projektujemy i wykonujemy regały dostosowane do indywidualnych potrzeb klienta. Nasze suszarnie konstruujemy w postaci regałów wysokiego składowania. Klienci zamawiają regały różnego typu – od niższych, składających się z 6-7 półek, aż do najbardziej ładowne, które mają nawet 24 półki.

Regały wysokiego składowania mogą pełnić nie tylko funkcję suszarni kostki brukowej. Żeby dowiedzieć się, do czego jeszcze mogą być przeznaczone, zobacz pełną ofertę regałów magazynowych wysokiego składowania.

Zwiększ efektywność produkcji kostki i pojemność magazynów

Nasze suszarnie kostki brukowej są nieodłącznym elementem procesu produkcji kostki oraz krawężników. Na początku procesu umożliwią wydajne suszenie kostki brukowej dzięki minimalnej powierzchni zajmowanej przez suszarnie i jednocześnie maksymalnej liczbie kostek mieszczących się na półkach. Ergonomiczne wykorzystanie przestrzeni wpływa również na większą pojemność magazynu do składowania kostki brukowej i krawężników.

Jak to zrobić?

  1. Na dobry początek informujesz nas, jaką ilość kostki ma pomieścić suszarnia i jaką powierzchnię magazynową chcesz przeznaczyć na suszarnie kostki brukowej. W EMAA Sp. z o.o. za stanowisko dla jednej palety zapłacisz jedynie 140 zł netto. Inwestycja szybko zwróci się dzięki większym zyskom z produkcji.
  2. Skupiając się na Twoich wytycznych, przeliczamy, projektujemy i wyceniamy projekt suszarni. Kiedy go zaakceptujesz, przechodzimy do realizacji.
  3. Prowadzimy cały projekt, tworząc konstrukcję i nadzorując budowę. Budowy suszarni kostki brukowej to projekt długoterminowy, dlatego na wykonanie pojedynczego projektu czasem potrzebne są nawet 2 lata.

Skoro zastanawiasz się nad zakupem suszarni kostki brukowej, być może planujesz odnowić swój zakład produkcyjny lub zmienić go na inny. Jeśli tak, na pewno zainteresuje Cię nasza oferta relokacji linii produkcyjnych.

Skontaktuj się z nami już dzisiaj i powiedz nam, jak możemy Ci pomóc w wyposażeniu Twojego zakładu!