Usługi przy relokacji linii produkcyjnych

Podczas relokacji możesz potrzebować różnego rodzaju wsparcia – nowego wyposażenia w regały magazynowe, transportu czy pomocy przy montażu. EMAA Sp. z o.o. istnieje właśnie dla takich osób, jak Ty i jest odpowiedzią Twoje potrzeby w czasie relokacji.

Naszą sztandarową ofertą są regały wysokiego składowania. Jeśli budujesz nowy magazyn i potrzebujesz regałów wysokiego składowania, zaprojektujemy i skonstruujemy je dla Ciebie. Dopasujemy konstrukcję do warunków na miejscu budowy i wykonamy regały z atestowanych materiałów. Zobacz ofertę regałów magazynowych wysokiego składowania lub regałów przeznaczonych na suszarnie kostki brukowej.

Montaże i demontaże

W przypadku przenoszenia zakładu świadczymy usługi montażu i demontażu używanego zakładu. Relokujemy zakłady z każdej branży, a specjalizujemy się w relokacji zakładów produkcyjnych drobnowymiarowych elementów betonowych. Na życzenie klienta przeprowadzamy demontaże i montaże używanych maszyn i urządzeń.

Jak przebiega relokacja linii produkcyjnych?

Sprawujemy nadzór nad procesem relokacji i odpowiadamy za montaż, demontaż oraz transport elementów. Dlatego wszystko, co niezbędne, w EMAA Sp. z o.o. masz zapewnione w standardzie.

Jak to robimy?

  1. Dokonujemy oględzin zakładu na miejscu, skąd będzie relokowany.
  2. Negocjujemy kontrakt i ustalamy najlepsze warunki współpracy dla Ciebie i dla nas.
  3. Zaczynamy relokację linii produkcyjnych. Sami prowadzimy załadunki, sami też organizujemy transport.
  4. Realizując umowę, tworzymy dokumentację fotograficzną obiektu przed demontażem oraz archiwizujemy tzw. pack listy wraz z kompletem fotografii ładunku na poszczególnych ciężarówkach.
  5. Na życzenie klienta przygotowujemy fundamenty i rozładunek w miejscu ponownego montażu.

Chcesz nas wypróbować? Skontaktuj się z nami!

A jeśli przed kontaktem chcesz poznać nas bliżej, dowiedz się kilku ciekawych informacji o firmie.