Regały magazynowe wysokiego składowania to główny punkt naszej produkcji. Są to regały magazynowe do zastosowania w zakładach produkcyjnych, szczególnie przy produkcji kostki brukowej i krawężników, oraz w magazynach.

Regały na suszarnie kostki brukowej

Szczególnym i często wykorzystywanym przeznaczeniem naszych regałów są suszarnie kostki brukowej. Regały przeznaczone na suszarnie umożliwiają zwielokrotnienie zysków z produkcji kostki oraz powiększenie pojemności magazynu.

Zobacz pełną ofertę suszarni kostki brukowej!

Regały magazynowe

Nasze regały magazynowe wysokiego składowania bardzo często znajdują zastosowanie w różnego rodzaju magazynach. Do magazynów wykonujemy osobny rodzaj regałów. Ten typ wyróżnia się tym, że możliwy jest załadunek towaru standardowym wózkiem widłowym.

Kiedy rozważyć zakup regałów magazynowych wysokiego składowania?

Nasza oferta jest dla Ciebie, jeśli:

  • budujesz nowy magazyn i chcesz jak najlepiej wykorzystać przestrzeń magazynową,
  • odnawiasz swój dotychczasowy magazyn,
  • przenosisz swój biznes do innego magazynu – w tym przypadku mamy dla Ciebie dodatkową ofertę relokacji linii produkcyjnych,
  • jesteś producentem kostki brukowej i chcesz wyposażyć swoją firmę w suszarnie kostki.

Jak wygląda proces konstrukcji regałów?

Podstawą do przygotowania projektów jest dokumentacja dostarczona przez klienta. Wykonanie regałów zawsze odbywa się na jej podstawie i dlatego każdy projekt dostosowujemy do indywidualnych potrzeb klienta. Nie wyklucza to wyzwań – wiele razy budowaliśmy regały w fizycznie istniejącej hali na placu budowy i musieliśmy zmieścić się z wymiarami tak, aby konstrukcja w pełni spełniała swoją funkcję. Dzięki temu zdobyliśmy doświadczenie, które teraz może służyć Tobie.

Wystarczy, że poinformujesz nas, na jaką powierzchnię magazynową regałów potrzebujesz, a my przeliczymy, zaprojektujemy, wycenimy i prowadzimy cały projekt. Budowa regałów magazynowych wysokiego składowania to projekt długoterminowy – wykonanie trwa do 2 lat.

Chcesz wiedzieć, dlaczego nasze regały są o 36% bardziej wytrzymałe niż inne? Zobacz, jakie metody i materiały stosujemy!