EMAA Sp. z o.o. – suszarnie kostki, regały magazynowe, relokacja

Nasze motto brzmi: „Jeśli podejmujemy się jakiegoś zadania, robimy to najlepiej, jak można”. Dlatego klienci chwalą nas za wiedzę i profesjonalizm w obszarze tworzenia konstrukcji stalowych.

Zajmujemy się tworzeniem przestrzeni dla Twojego biznesu

Jako EMAA Sp. z o.o. zajmujemy się produkcją elementów stalowych do przeznaczenia w magazynach, a także montażem, demontażem i innymi pracami przy relokacji zakładów.

Nasza oferta to:

Oprócz usług oferujemy również kompletne węzły betoniarskie oraz mieszalniki do betonów towarowych i półsuchych.

Dlaczego klienci wybierają nas?

Po pierwsze, wszystkie realizowane przez nas zamówienia to projekty pod indywidualne zamówienie. Potrafimy zbudować regały w fizycznie istniejącej hali na placu budowy i zmieścić się z wymiarami tak, aby w pełni spełniały swoją funkcję.

Po drugie, jesteśmy konkurencyjni w cenach. Nasze usługi są nawet 20% tańsze niż u konkurencji.

Po trzecie, na nasze produkty i usługi udzielamy 2 lata gwarancji i 5 lat rękojmi.

Po czwarte, rzadko kto może się pochwalić kadrą, która ma 32 lata doświadczenia w branży. Przez cały okres istnienia firmy wykonaliśmy około 80 zleceń, a zakładając, że wykonanie jednego to nawet 2 lata, jest to imponujący wynik.

Po piąte, wiele osób może potwierdzić to, o czym zapewniamy naszych przyszłych klientów. Do tej pory mieliśmy okazję współpracować z:

  • Concrete Beton – Pakistan,
  • Budokrusz – Grodzisk Mazowiecki,
  • Budromat – Mońki,
  • Certus – Warszawa,
  • Durabet – Dargocice
  • Exbud – Rzeszów,
  • Pia-Piasecki – Kielce,
  • Rouwdach – Opalenica.

Nagrody i osiągnięcia

Jako firma zostaliśmy wyróżnieni na Krajowych Targach w Poznaniu w 1984 roku.

Największym wyzwaniem, jakiemu podołaliśmy, była relokacja zakładu do produkcji kostki brukowej z Niemiec-Zwickau do Pakistanu w zaledwie 5 miesięcy, którą przeprowadziliśmy dla pakistańskiej firmy Concrete Concept. Zorganizowaliśmy cały proces: od przygotowania projektu to wybudowania suszarni. Za wykonaną pracę otrzymaliśmy podziękowanie i słowa uznania za terminowość i pracę w ekstremalnych warunkach.

Kiedy możemy zacząć pracować dla Ciebie?

Do rozpoczęcia współpracy wystarczy nam informacja, co możemy dla Ciebie skonstruować. Następnie zajmiemy się ustalaniem szczegółów i podpisaniem umowy. Sposób płatności również ustalamy przy zawieraniu umowy – możesz zapłacić gotówką lub przelewem, jak Ci wygodniej.

Jeśli chcesz zobaczyć nasze poprzednie realizacje, skontaktuj się z nami – możemy podać Ci namiar do klienta, w którego wykonywaliśmy zlecenie i który udostępni swoje zlecenie do wglądu.

Jeśli jesteś zdecydowany – napisz lub zadzwoń!