Elementy do łodzi i jachtów aluminiowych – producent ręczy!

Budowa regałów magazynowych wysokiego składowania i fachowe usługi relokacji linii produkcyjnych wymagają od nas mistrzostwa w tworzeniu konstrukcji stalowych. Postanowiliśmy wykorzystać je na nieco innym polu – tworząc konstrukcje stalowe do łodzi i jachtów.

Obsługujemy i produkujemy łodzie i jachty aluminiowe. Producent używanych przez nas materiałów zapewnia o najwyższej jakości swoich produktów i ich długoletniej trwałości, a nasi dotychczasowi klienci to potwierdzają.

Dla hobbystów łodzi i jachtów aluminiowych producent dostarcza elementy, z których wykonujemy:

  • stępie,
  • wręgi,
  • brzechwy,
  • poszycie kadłuba,
  • pokład.

Każdy element wykonujemy na indywidualne zlecenie, dzięki czemu nie ma ryzyka niedopasowania którejś z części do łodzi. Wykonamy nawet kompletną konstrukcję łodzi od podstaw.

Czego potrzebujemy, żeby zająć się Twoją łodzią?

Tylko jednej rzeczy. Podstawą naszych wszelkich działań jest dokumentacja Twojej łodzi lub jachtu. Oczekujemy zarówno dokumentacji w 3D, jak i papierowej. Ważne są dla nas tradycyjne rysunki z podaniem wymiarów i tolerancji, ponieważ według nich tworzymy elementy do łodzi.

Efekty prac z łodziami i jachtami aluminiowymi

Odnawiane przez nas łodzie poddajemy kompleksowym pracom remontowym i konserwatorskim, w zależności od potrzeb. Sprawdzamy łodzie pod względem szczelności, a kiedy przejdą test pozytywnie, malujemy kadłub podkładem. Tak samo postępujemy z dopiero skonstruowanymi łodziami.

Poszczególne elementy wycinamy plazmą i dopasowujemy do kształtu i wymiaru zgodnego z dokumentacją. Jeśli samo wycinanie nie daje oczekiwanej formy, dodatkowo obrabiamy elementy mechanicznie.

Po wykonaniu zlecenia, jesteśmy w stanie dostarczyć jednostkę na miejsce wodowania lub załadować ją u nas na transport klienta. Wszystko zależy od zapisów w podpisanej wcześniej umowie.

My dajemy gwarancję fachowego odnowienia łodzi i jachtów aluminiowych, a producent – najwyższej jakości materiałów.

Twojej łodzi lub jachtowi przydałaby się konserwacja lub naprawa? A może chcesz nam zlecić stworzenie nowej konstrukcji? Zajmiemy się tym profesjonalnie – skontaktuj się z nami!